Krajalnica bosch 9501 n

Krojenie serów wydaje się być pytaniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w sklepikach z serami na miarę powtarza się mówić zupełnie co drugiego. Sery w relacji od rodzaju, są inną konsystencję. Są sery twarde, do jakich pokrojenia trzeba wziąć trochę bardzo siły, ale te sery bardzo delikatne, wręcz przyklejające się do powierzchni noża, nawet jak istnieje ostatnie nóż przeznaczony stricte do cięcia serów. Przez ostatnie, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest jeszcze trudniej ukroić w system precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom zarabiającym w interesach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne gatunki serów w niewielkie plastry dla indywidualnych klientów? Przede każdym, muszą używać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to efekt bardzo wysokiej klasy, przeznaczony do krojenia serów wszelkiego typu. Ma bardzo precyzyjne ostrze, które dobrze wrzyna się w ser i odkrawa spośród niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez względu na konsystencję tego sera. Nazywa to, iż ta krajalnica potrafi w niedalekim czasie pokroić większą miara sera bez konieczności wycierania powierzchni ostrza co kilka plasterków. Stanowi wtedy wyjątkowo potrzebne wszędzie tam, gdzie jest potrzeba krojenia niezliczonych części serów różnych gatunków w niedługim okresie, czyli często w handlach. Coraz chętniej jednak określamy się na zakup krajalnicy do prywatnych domów, ponieważ wyraża się, że dużo łatwo opłacamy się wyręczać w działalnościach, które są konieczne, a które wykonują nam dużo kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz uzyskać własną krajalnicę do sera, a wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile dokładnie potrzebujesz z pełnego bloku sera! To poważna oszczędność energii a samego sera, bo ten noszony w struktury całego bloczku będzie psuł się o moc wolniej niż ser pokrojony w wysokie plasterki w zakładzie.