Krajalnica maga uzywana

Krajalnica maga 612p to wydajne urządzenie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Kształtuje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak i do pewnych jak sery. Dobre tematy i delikatne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na zachowanie jej w czystości i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu nowy człowiek że stać szybko zastosowany w dzisiejsze obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

https://neoproduct.eu/lv/revitalum-mind-plus-efektivs-risinajums-koncentracijas-un-atminas-problemam/

Krajalnica dostarczana stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i dodatkowe do stworzenia w krótkim okresie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych biznesach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób wyników istnieje na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są te części zamienne w złych cenach. Urządzenie zbiera się z wielu elementów, które mogą zostać zamienione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty obsługi modelu.